ParghooPlastic
پرقوپلاستیک
پرقو پلاستیک
Parghoo Plastic

درباره ما

 

 

 

 

صنایع پلاستیک پرقو

 

 

 

مجموعه ما فعالیت خود را در سال 1381 در خیابان جمهوری تهران و با پخش محصولات پلیمری آغاز نمود . بعد از گذشت چندین سال و با توجه به نوسانات کیفیت محصولات و نیز درک نیاز های مشتریان این انگیزه در ما ایجاد شد تا خود اقدام به تاسیس مجموعه تولیدی نموده و بتوانیم محصولاتی با کیفیت بالا ، در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان عزیز قرار دهیم .

 

در سال 1391 مجموعه تولیدی صنایع پلاستیک پر قو باجدیدترین تکنولوژی و کادری مجرب تاسیس گردید و شروع به تولید محصولات پلیمری نمود این مجموعه مفتخر است در طول این چند سال کوتاه توانسته گامهای بزرگی در تولید محصولات خود بردارد و محصولاتی با کیفیت مطلوب در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان عزیز قرار دهد یکی دیگر از گامهای بزرگ و افتخارات این مجموعه در طول این مدت کوتاه صادرات محصولات خود به بیرون از مرزهای کشور عزیزمان از جمله تاجیکستان و پاکستان ، ترکیه و عراق می باشد.
در حال حاضر امید ما این است که مشتریان عزیز ما را در برداشتن گامهای بعدی یاری نمایند و در طول این مسیر اگر پیشنهاد و انتقادی دارند ما را بی نصیب نگذارند تا با این راهنماییها بتوانیم محصولات خوب و با کیفیت تولید کرده و رضایت مشتریان محترم را جلب نماییم.

 

با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی مشتریان عزیز

 

 

(( کیفیت را با ما تجربه کنید ))


محصولات پر قو به لطافت پر قو


ورود/عضویت

ابر تگ ها

تماس با ما :

مدیریت : ساجدی
آدرس : تهران ، باقرشهر ، جاده قمصر ، مجتمع صنعتی فرخی ، خیابان قشم ، انتهای کوچه پلاک 3
تلفن : 55214463-021
همراه : 09122702216 - 09124882563
ایمیل : info@parghooplastic.ir